Xiaomi’nin yeni güncellemesini alacak telefonların listesi yayınlandı

Xiaomi, bir sonraki özel arayüzü olan MIUI 15’in ipuçlarını geçtiğimiz ay sundu. Ancak, bu yeni arayüzün özellikleri hakkındaki detaylar henüz açıklanmadı. Bu arayüzün ilk olarak Redmi K60 Ultra cihazında çalıştırılacağı konuşuluyor. Bu da, diğer Xiaomi cihazlarıyla uyumluluğu hakkında tahminlerin ortaya atılmasına neden olmuş durumda.

Xiaomi’nin popüler duyum hesabı Xiaomiui, MIUI 15 güncellemesini alması beklenen cihazların bir listesini yayınladı. Ancak Xiaomi’den resmi bir liste henüz gelmedi. Kasım ayındaki lansmanı merakla bekleyen kullanıcılar, bu yeni arayüzde ne gibi yenilikler ve geliştirmeler olacağını umuyor.

MIUI 15 güncellemesini alması beklenen Xiaomi cihazlarının listesi şu şekildedir:

Xiaomi markasına ait cihazlar: Xiaomi 13T ve türevleri, Xiaomi Mix Fold serisi, Xiaomi Civi serisi, Xiaomi Pad serisi, Xiaomi 13 serisi, Xiaomi 12 serisi, Xiaomi 11 serisi.

Redmi markasına ait cihazlar: Redmi K60 serisi, Redmi Pad ve SE, Redmi K40 serisi, Redmi Note 10 serisi, Redmi 10 serisi, Redmi Note 11 serisi, Redmi K50 serisi, Redmi Note 12 serisi ve Redmi 12 serisi.

POCO markasına ait cihazlar: POCO X5 serisi, POCO M6 Pro, POCO F5 ve türevleri, POCO C55, POCO M5 serisi ve POCO X4 serisi.

Ek olarak, Redmi 10 Power, Redmi 10C, Hindistan için Redmi 10 ve Mi 10S’nin de MIUI 15 alabileceği konuşuluyor. Bu, Xiaomi’nin yakın zamanda duyuracağı resmi bir bilgi olmadığı için henüz kesinlik kazanmış değil.

Bu bilgiler ışığında, Xiaomi’nin önümüzdeki dönemde kullanıcılarına sunacağı MIUI 15 arayüzü ile ilgili olarak büyük bir heyecan yaşanıyor. Yeniliklerin neler olacağı, hangi cihazlara bu güncellemenin sunulacağı ve bu güncellemenin kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlayacağı şimdiden merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x